Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Su altında adım adım ölüm***

YazarMesaj
alkan101
Admin
alkan101

Su altında adım adım ölüm*** Empty
MesajKonu: Su altında adım adım ölüm***   Su altında adım adım ölüm*** Icon_minitime31/10/2007, 7:32 am

Fokların şirin olduğunu düşünüyorsanız, fotoğrafları gördükten sonra fikriniz değişebilir! Antartica'da birbiriyle komşu olan iki hayvan, leopar foku ve penguenin su altındaki mücadelesini National Geographic'ten Paul Nicklen fotoğrafladı.
Fotoğraflar komşuluğun birlikte barış içinde yaşama anlamına gelmediğini açıkça gösterdi. Su altındaki penguenin peşine düşen leopar foku, keskin dişleriyle hamlesini yaptı. Gerçek avcı olan tek fok türü leopar, büyük cüssesinden beklenmeyecek kadar hızlı bir şekilde pengueni yakaladı ve yedi. İnsanlara karşı da saldırgan olabilen leopar fokunu tüm tehlikelere rağmen su altı fotoğrafçısı Paul Nicklen adım adım izledi. Sonuçta, ortaya inanılmaz fotoğraflar çıktı...Su altında adım adım ölüm*** 15
Su altında adım adım ölüm*** 14
Su altında adım adım ölüm*** 13
Su altında adım adım ölüm*** 12
Su altında adım adım ölüm*** 11
Su altında adım adım ölüm*** 10
Su altında adım adım ölüm*** 9
Su altında adım adım ölüm*** 8
Su altında adım adım ölüm*** 7
Su altında adım adım ölüm*** 6
Su altında adım adım ölüm*** 5
Su altında adım adım ölüm*** 4
Su altında adım adım ölüm*** 3